februari 2019
maadinwoedonvrizatzon
    123
45678910
11121314151617
192021222324
25262728   
Monday 18 February 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Aarschot Belgie

Tuesday 19 February 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Wednesday 20 February 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Thursday 21 February 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Friday 22 February 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Gent België

Saturday 23 February 2019

Brussel België

Leuven België

Zele België

Amsterdam Nederland

Gent België

Schipluiden nederland

Sunday 24 February 2019

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Alkmaar NL

Weert/Altweerterheide Nederland

Antwerpen België

Antwerpen België

Monday 25 February 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Aarschot Belgie

Tuesday 26 February 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Wednesday 27 February 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Thursday 28 February 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Friday 01 March 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Gent België

Saturday 02 March 2019

Brussel België

Leuven België

Zele België

Amsterdam Nederland

Gent België

Sunday 03 March 2019

Lokeren België

Brussel België

Gent België

RUISELEDE BE

Putte BE

Monday 04 March 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Aarschot Belgie

Tuesday 05 March 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Wednesday 06 March 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Thursday 07 March 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Friday 08 March 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Gent België

Saturday 09 March 2019

Brussel België

Leuven België

Zele België

Amsterdam Nederland

Gent België

Wieze België

Sunday 10 March 2019

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Wieze België

Herselt BE

dongen nederland

Monday 11 March 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Aarschot Belgie

Tuesday 12 March 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Wednesday 13 March 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Thursday 14 March 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Friday 15 March 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Gent België

Saturday 16 March 2019

Brussel België

Leuven België

Zele België

Amsterdam Nederland

Gent België

Apeldoorn Gelderland

Sunday 17 March 2019

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Aarschot BE

Helmond Nederland

Monday 18 March 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Tuesday 19 March 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Rommelmarkten en vlooienmarkten

Sfeer foto rommelmarkten en vlooienmarktenOp deze pagina vind je een uitgebreid overzicht van alle rommelmarkten. Heb je zin om eens rond te kijken op vlooienmarkten? Neem hier dan nu een kijkje, zodat je weet wanneer je bij jou in de buurt een leuke rommelmarkt kunt bezoeken. Wat is er nou leuker dan in de weekenden of doordeweeks even een paar uur of een hele dag te 'snuffelen' tussen de spullen van anderen die je worden aangeboden? Het kan zomaar zijn dat je op de vlooienmarkt iets tegen komt waar je al jaren naar op zoek bent. Het is niet alleen een leuke bezigheid, maar je kunt ook veel mooie producten tegenkomen. Kijk daarom wanneer de rommelmarkten bij jou in de buurt zijn en zorg dat je hier een kijkje gaat nemen. Lekker even rommelen en wie weet wat je tegen gaat komen op de vlooienmarkten. Er wordt iedere dag wel ergens een rommelmarkt gehouden waar je naar toe kunt gaan. Op deze site krijg je hier een goed overzicht over en kun je dus dagelijks kijken waar je vandaag naar toe kunt gaan. Zin om te grabbelen, te kijken en te kopen en geen volle portemonnee nodig? Bij de rommelmarkten ben je aan het goede adres om te kijken wat je kunt gebruiken en voor een lage prijs mee kunt nemen! Je gaat met een volle tas en een nog steeds halfvolle portemonnee tevreden naar huis met je spulletjes van de rommelmarkt. Het begrip rommelmarkten is een breed begrip. Het wordt zowel gebruikt voor door instanties opgezette markten, grote hallen worden dan afgehuurd, alsook door particulieren. Voorbeelden van het laatste zijn de verenigingen en de kinderrommelmarkten op Koninginnedag. Zo’n rommelmarkt waar iedereen aan mag deelnemen en zelf zijn eigen opbrengst mag houden wordt ook wel een vrijmarkt genoemd. Een rommelmarkt aan huis wordt een garageverkoop genoemd.Het begrip rommelmarkten is een breed begrip. Het wordt zowel gebruikt voor door instanties opgezette markten, grote hallen worden dan afgehuurd, alsook door particulieren. Voorbeelden van het laatste zijn de verenigingen en de kinderrommelmarkten op Koninginnedag. Zo’n rommelmarkt waar iedereen aan mag deelnemen en zelf zijn eigen opbrengst mag houden wordt ook wel een vrijmarkt genoemd. Een rommelmarkt aan huis wordt een garageverkoop genoemd. Sommige rommelmarkten worden georganiseerd om geld op te halen voor een vereniging of een goed doel. Andere worden dan weer georganiseerd door een bedrijven of door steden en gemeenten. Meestal wordt er een klein bijdrage gevraagd, maar soms is deelnemen ook gratis. Inkom moet soms worden betaald maar de meeste rommelmarkten hebben gratis inkom. Van waar komt Het woord rommelmarkten is enigszins misleidend, want naast spullen van weinig of geen waarde kan men er ook zeer bruikbare spullen kopen, en soms zelfs kunst die zeer veel waard is. Tegenwoordig kunnen particulieren hun overbodige spullen ook gemakkelijk via internet verkopen waardoor het aanbod op kleinere rommelmarkten vooral bestaat uit kleine, goedkope artikelen waarvan een groot deel speelgoed is.

februari 2019
maadinwoedonvrizatzon
    123
45678910
11121314151617
192021222324
25262728   

Nieuwsbrief

Like ons
Android app on Google Play