april 2019
maadinwoedonvrizatzon
1234567
891011121314
15161718192021
222324262728
2930     
Thursday 25 April 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Friday 26 April 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Gent België

Saturday 27 April 2019

Brussel België

Leuven België

Zele België

Amsterdam Nederland

Gent België

Antwerpen België

Sint-Niklaas België

Binderveld-Nieuwerkerken belgie

Brasschaat belgie

Meddo 5034521

Sunday 28 April 2019

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Puurs belgie

Antwerpen België

Kerkdriel gelderland

Brasschaat belgie

Monday 29 April 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Tuesday 30 April 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Wednesday 01 May 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Maasmechelen Belgie

Maasmechelen Belgie

Thursday 02 May 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Friday 03 May 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Gent België

Saturday 04 May 2019

Brussel België

Leuven België

Zele België

Amsterdam Nederland

Gent België

Sunday 05 May 2019

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Amsterdam Nederland

Merchtem België

Monday 06 May 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Tuesday 07 May 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Wednesday 08 May 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Thursday 09 May 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Friday 10 May 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Gent België

Saturday 11 May 2019

Brussel België

Leuven België

Zele België

Amsterdam Nederland

Gent België

Sunday 12 May 2019

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Buken BE

Deurne België

Monday 13 May 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Tuesday 14 May 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Wednesday 15 May 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Thursday 16 May 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Friday 17 May 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Gent België

Saturday 18 May 2019

Brussel België

Leuven België

Zele België

Amsterdam Nederland

Gent België

Sunday 19 May 2019

Lokeren België

Brussel België

Gent België

schagen nederland

Oss Nederland

Wilrijk België

Ekeren België

Someren-heide Nederland

Monday 20 May 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Tuesday 21 May 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Wednesday 22 May 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Thursday 23 May 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Friday 24 May 2019

Brussel België

Amsterdam Nederland

Gent België

Goudswaard Nederland

Rommelmarkten en vlooienmarkten

Sfeer foto rommelmarkten en vlooienmarktenOp deze pagina vind je een uitgebreid overzicht van alle rommelmarkten. Heb je zin om eens rond te kijken op vlooienmarkten? Neem hier dan nu een kijkje, zodat je weet wanneer je bij jou in de buurt een leuke rommelmarkt kunt bezoeken. Wat is er nou leuker dan in de weekenden of doordeweeks even een paar uur of een hele dag te 'snuffelen' tussen de spullen van anderen die je worden aangeboden? Het kan zomaar zijn dat je op de vlooienmarkt iets tegen komt waar je al jaren naar op zoek bent. Het is niet alleen een leuke bezigheid, maar je kunt ook veel mooie producten tegenkomen. Kijk daarom wanneer de rommelmarkten bij jou in de buurt zijn en zorg dat je hier een kijkje gaat nemen. Lekker even rommelen en wie weet wat je tegen gaat komen op de vlooienmarkten. Er wordt iedere dag wel ergens een rommelmarkt gehouden waar je naar toe kunt gaan. Op deze site krijg je hier een goed overzicht over en kun je dus dagelijks kijken waar je vandaag naar toe kunt gaan. Zin om te grabbelen, te kijken en te kopen en geen volle portemonnee nodig? Bij de rommelmarkten ben je aan het goede adres om te kijken wat je kunt gebruiken en voor een lage prijs mee kunt nemen! Je gaat met een volle tas en een nog steeds halfvolle portemonnee tevreden naar huis met je spulletjes van de rommelmarkt. Het begrip rommelmarkten is een breed begrip. Het wordt zowel gebruikt voor door instanties opgezette markten, grote hallen worden dan afgehuurd, alsook door particulieren. Voorbeelden van het laatste zijn de verenigingen en de kinderrommelmarkten op Koninginnedag. Zo’n rommelmarkt waar iedereen aan mag deelnemen en zelf zijn eigen opbrengst mag houden wordt ook wel een vrijmarkt genoemd. Een rommelmarkt aan huis wordt een garageverkoop genoemd.Het begrip rommelmarkten is een breed begrip. Het wordt zowel gebruikt voor door instanties opgezette markten, grote hallen worden dan afgehuurd, alsook door particulieren. Voorbeelden van het laatste zijn de verenigingen en de kinderrommelmarkten op Koninginnedag. Zo’n rommelmarkt waar iedereen aan mag deelnemen en zelf zijn eigen opbrengst mag houden wordt ook wel een vrijmarkt genoemd. Een rommelmarkt aan huis wordt een garageverkoop genoemd. Sommige rommelmarkten worden georganiseerd om geld op te halen voor een vereniging of een goed doel. Andere worden dan weer georganiseerd door een bedrijven of door steden en gemeenten. Meestal wordt er een klein bijdrage gevraagd, maar soms is deelnemen ook gratis. Inkom moet soms worden betaald maar de meeste rommelmarkten hebben gratis inkom. Van waar komt Het woord rommelmarkten is enigszins misleidend, want naast spullen van weinig of geen waarde kan men er ook zeer bruikbare spullen kopen, en soms zelfs kunst die zeer veel waard is. Tegenwoordig kunnen particulieren hun overbodige spullen ook gemakkelijk via internet verkopen waardoor het aanbod op kleinere rommelmarkten vooral bestaat uit kleine, goedkope artikelen waarvan een groot deel speelgoed is.

april 2019
maadinwoedonvrizatzon
1234567
891011121314
15161718192021
222324262728
2930     

Nieuwsbrief

Like ons
Android app on Google Play