augustus 2018
maadinwoedonvrizatzon
  12345
6789101112
131415161819
20212223242526
2728293031  
Friday 17 August 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Gent België

Saturday 18 August 2018

Brussel België

Leuven België

Zele België

Amsterdam Nederland

Gent België

puurs belgie

Sunday 19 August 2018

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Stevensweert Nederland

Monday 20 August 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Tuesday 21 August 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Wednesday 22 August 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Thursday 23 August 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Friday 24 August 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Gent België

Saturday 25 August 2018

Brussel België

Leuven België

Zele België

Amsterdam Nederland

Gent België

Aarschot België

Best Nederland

Sunday 26 August 2018

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Horst Nederland

Eksel België

Liempde Nederland

Monday 27 August 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Tuesday 28 August 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Wednesday 29 August 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Thursday 30 August 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Friday 31 August 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Gent België

Saturday 01 September 2018

Brussel België

Leuven België

Zele België

Amsterdam Nederland

Gent België

Maartensdijk Nederland

Woerdense Verlaat Nederland

Sunday 02 September 2018

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Wilrijk België

Vlierden Nederland

Merchtem België

Ravenstein Nederland

Begijnendijk belgie

Schinnen Nederland

Oss - Noord-Brabant Nederland

Maastricht - Mariaberg Nederland

Monday 03 September 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Tuesday 04 September 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Wednesday 05 September 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Thursday 06 September 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Friday 07 September 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Gent België

Saturday 08 September 2018

Brussel België

Leuven België

Zele België

Amsterdam Nederland

Gent België

Laren Gld nederland

MOERKAPELLE Nederland

Sunday 09 September 2018

Lokeren België

Brussel België

Gent België

Horst Limburg

lage Mierde Nederland

Monday 10 September 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Tuesday 11 September 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Wednesday 12 September 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Thursday 13 September 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Friday 14 September 2018

Brussel België

Amsterdam Nederland

Gent België

Saturday 15 September 2018

Brussel België

Leuven België

Zele België

Amsterdam Nederland

Gent België

Antwerpen België

Rommelmarkten en vlooienmarkten

Sfeer foto rommelmarkten en vlooienmarktenOp deze pagina vind je een uitgebreid overzicht van alle rommelmarkten. Heb je zin om eens rond te kijken op vlooienmarkten? Neem hier dan nu een kijkje, zodat je weet wanneer je bij jou in de buurt een leuke rommelmarkt kunt bezoeken. Wat is er nou leuker dan in de weekenden of doordeweeks even een paar uur of een hele dag te 'snuffelen' tussen de spullen van anderen die je worden aangeboden? Het kan zomaar zijn dat je op de vlooienmarkt iets tegen komt waar je al jaren naar op zoek bent. Het is niet alleen een leuke bezigheid, maar je kunt ook veel mooie producten tegenkomen. Kijk daarom wanneer de rommelmarkten bij jou in de buurt zijn en zorg dat je hier een kijkje gaat nemen. Lekker even rommelen en wie weet wat je tegen gaat komen op de vlooienmarkten. Er wordt iedere dag wel ergens een rommelmarkt gehouden waar je naar toe kunt gaan. Op deze site krijg je hier een goed overzicht over en kun je dus dagelijks kijken waar je vandaag naar toe kunt gaan. Zin om te grabbelen, te kijken en te kopen en geen volle portemonnee nodig? Bij de rommelmarkten ben je aan het goede adres om te kijken wat je kunt gebruiken en voor een lage prijs mee kunt nemen! Je gaat met een volle tas en een nog steeds halfvolle portemonnee tevreden naar huis met je spulletjes van de rommelmarkt. Het begrip rommelmarkten is een breed begrip. Het wordt zowel gebruikt voor door instanties opgezette markten, grote hallen worden dan afgehuurd, alsook door particulieren. Voorbeelden van het laatste zijn de verenigingen en de kinderrommelmarkten op Koninginnedag. Zo’n rommelmarkt waar iedereen aan mag deelnemen en zelf zijn eigen opbrengst mag houden wordt ook wel een vrijmarkt genoemd. Een rommelmarkt aan huis wordt een garageverkoop genoemd.Het begrip rommelmarkten is een breed begrip. Het wordt zowel gebruikt voor door instanties opgezette markten, grote hallen worden dan afgehuurd, alsook door particulieren. Voorbeelden van het laatste zijn de verenigingen en de kinderrommelmarkten op Koninginnedag. Zo’n rommelmarkt waar iedereen aan mag deelnemen en zelf zijn eigen opbrengst mag houden wordt ook wel een vrijmarkt genoemd. Een rommelmarkt aan huis wordt een garageverkoop genoemd. Sommige rommelmarkten worden georganiseerd om geld op te halen voor een vereniging of een goed doel. Andere worden dan weer georganiseerd door een bedrijven of door steden en gemeenten. Meestal wordt er een klein bijdrage gevraagd, maar soms is deelnemen ook gratis. Inkom moet soms worden betaald maar de meeste rommelmarkten hebben gratis inkom. Van waar komt Het woord rommelmarkten is enigszins misleidend, want naast spullen van weinig of geen waarde kan men er ook zeer bruikbare spullen kopen, en soms zelfs kunst die zeer veel waard is. Tegenwoordig kunnen particulieren hun overbodige spullen ook gemakkelijk via internet verkopen waardoor het aanbod op kleinere rommelmarkten vooral bestaat uit kleine, goedkope artikelen waarvan een groot deel speelgoed is.

augustus 2018
maadinwoedonvrizatzon
  12345
6789101112
131415161819
20212223242526
2728293031  

Nieuwsbrief

Like ons
Android app on Google Play